SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta.
Här
kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Jag Godkänner
Flickor 2010
Eskilsminne IF
HERR
Herr
Eskilsminne FF / Div 6
Oldboys
DAM
Dam A
Eskilsminne FF / Div 3
Akademi
Akademicertifierng
P19
P17
P16
P15
F17 SM
F17 / F16 Regio
Pojkar
Pojkar 2010
Pojkar 2011
Pojkar 2012
Pojkar 2013
Pojkar 2014
Pojkar 2015
Pojkar 2016
Pojkar 2017
Pojkar 2018
Pojkar 2019
Flickor
Flickor 2010
Flickor 2011
Flickor 2012
Flickor 2013
Flickor 2014
Tjejligan Flickor 2015
Tjejligan Flickor 2016
Tjejligan Flickor 2017
Tjejligan Flickor 2018
Tjejligan Flickor 2019
Fotbollsskola
Eskilscupen
Styrelsen
Logga in
Logga in som
Ledare/Administratör
Logga in som
Medlem/Målsman
Eskilsminne IF
HERR
Herr
Eskilsminne FF / Div 6
Oldboys
DAM
Dam A
Eskilsminne FF / Div 3
Akademi
Akademicertifierng
P19
P17
P16
P15
F17 SM
F17 / F16 Regio
Pojkar
Pojkar 2010
Pojkar 2011
Pojkar 2012
Pojkar 2013
Pojkar 2014
Pojkar 2015
Pojkar 2016
Pojkar 2017
Pojkar 2018
Pojkar 2019
Flickor
Flickor 2010
Flickor 2011
Flickor 2012
Flickor 2013
Flickor 2014
Tjejligan Flickor 2015
Tjejligan Flickor 2016
Tjejligan Flickor 2017
Tjejligan Flickor 2018
Tjejligan Flickor 2019
Fotbollsskola
Eskilscupen
Styrelsen
Eskilsminne IF
Respekt - Kamratskap - Jämlikhet
Flickor 2010
Hem
Nyheter
Kalender
Matcher
Truppen
Bildgalleri
Dokument
Kontakt
Hem
Nyheter
Kalender
Matcher
Truppen
Bildgalleri
Dokument
Kontakt
Matcher
Visa alla matcher
2024: DM F14 grp.5
2024: DM F14 Slutspel
2024: F14 Nordvästra C1, vår
2024: F14 Skåneserie, vår
2023: F13 Nordvästra B, höst
2023: F13 Nordvästra B, vår
2023: F13 Sydvästra A, höst
2023: F13 Sydvästra A, vår
2022: F12 Nordvästra B1, höst
2022: F12 Nordvästra B1, vår
2022: F12 Nordvästra B2, höst
2022: F12 Nordvästra B2, vår
2022: F12 Sydvästra B1, höst
2022: F12 Sydvästra B1, vår
2021: F11 Nordvästra A, höst
2021: F11 Nordvästra A, vår
2021: F11 Nordvästra B, höst
2021: F11 Nordvästra B, vår
2021: F11 Nordvästra C, höst
2021: F11 Nordvästra C, vår
DECEMBER 2023
02
10:30
lör
10:30
Harlyckan 3
Eskilsminne IF
- Högaborg
-
03
13:00
sön
13:00
Harlyckan 3
Eskilsminne IF
- Hittarps IK
-
09
10:00
lör
10:00
Lomma IP
GIF Nike -
Eskilsminne IF
-
JANUARI 2024
21
11:00
sön
11:00
Laröds IP
Hittarps IK -
Eskilsminne IF F14 Vit match
-
21
14:00
sön
14:00
Västergårds IP
Eskilsminne IF
- Trelleborgs FF
-
27
11:15
lör
11:15
Kristianstad IP
Kristianstad DFF -
Eskilsminne IF
-
FEBRUARI 2024
03
15:00
lör
15:00
Västergårds IP
Eskilsminne IF F14
- IFK Ystad
-
04
14:00
sön
14:00
Vikvalla IP
Viken IK -
Eskilsminne IF
-
11
11:30
sön
11:30
Bortamatch
Ängelholms FF -
Eskilsminne IF
-
MARS 2024
02
11:00
lör
11:00
Harlyckan 3, konstgräs
Eskilsminne IF
- Fortuna FF
3 - 1
03
13:00
sön
13:00
Laröds IP
Hittarps IK -
Eskilsminne IF
-
09
15:00
lör
15:00
Laröds IP B-plan, konstgräs 9-manna
Hittarps IK -
Eskilsminne IF
2 - 2
10
10:00
sön
10:00
Harlyckan 3
Eskilsminne IF
- Vikens IK
-
13
18:00
ons
18:00
Valhall Park, konstgräs
Eskilsminne IF
- Skäldervikens IF
9 - 0
16
13:00
lör
13:00
Köpinge konstgräsplan
Trelleborgs FF -
Eskilsminne IF
-
17
11:00
sön
11:00
Harlyckan 3
Eskilsminne IF
- Kristianstad DFF
-
APRIL 2024
07
15:40
sön
15:40
Hedens IP
Eskilsminne IF F14 Vit match
- Fortuna GRLPWR Vintercup
-
13
11:15
lör
11:15
Västergårds IP 3, 9-manna
Eskilsminne IF gul
- IK Wormo
-
14
14:00
sön
14:00
Vilans IP A-plan
Kristianstads DFF -
Eskilsminne IF
-
21
09:30
sön
09:30
Olympiafältet Plan 10 konstgräs 9-manna
Stattena IF vit -
Eskilsminne IF gul
-
21
11:00
sön
11:00
Västergårds IP 3, 9-manna
Eskilsminne IF
- Hittarps IK
-
24
19:00
ons
19:00
Mariedals IP konstgräs 9-manna
Lilla Torg FF -
Eskilsminne IF
-
27
12:00
lör
12:00
Lomma IP A-plan, konstgräs 9-manna
GIF Nike -
Eskilsminne IF
-
27
12:30
lör
12:30
Västergårds IP 3, 9-manna
Eskilsminne IF gul
- Mörarps IF
-
MAJ 2024
01
11:00
ons
11:00
Västergårds IP 3, 9-manna
Eskilsminne IF gul
- Glumslövs FF
-
04
11:00
lör
11:00
Västergårds IP 3, 9-manna
Eskilsminne IF
- Vikens IK
-
05
11:45
sön
11:45
Västergårds IP 3, 9-manna
Eskilsminne IF gul
- Borstahusens BK
-
15
18:30
ons
18:30
Höganäs Sportcenter Plan Norr 9-manna
Höganäs BK -
Eskilsminne IF gul
-
18
14:00
lör
14:00
Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs 9-manna
Trelleborgs FF -
Eskilsminne IF
-
JUNI 2024
01
13:00
lör
13:00
Malmö Stadionområdet plan 10 konstgräs
Malmö FF -
Eskilsminne IF
-
01
15:00
lör
15:00
Laröds IP D-plan
Hittarps IK röd -
Eskilsminne IF gul
-
06
13:00
tor
13:00
Västergårds IP 7, konstgräs
Eskilsminne IF
- Ystads IF FF
-
08
13:00
lör
13:00
Västergårds IP 3, 9-manna
Eskilsminne IF
- Borgeby FK
-
09
11:00
sön
11:00
Västergårds IP 3, 9-manna
Eskilsminne IF gul
- Fortuna FF svart
-
16
14:00
sön
14:00
Landskrona IP H-plan
Landskrona BoIS -
Eskilsminne IF gul
-
23
14:00
sön
14:00
Malmö Stadionområdet Plan 9 konstgräs
Lilla Torg FF -
Eskilsminne IF
-