SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta.
Här
kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Jag Godkänner
Herr
Eskilsminne IF
HERR
Herr
Eskilsminne FF / Div 6
Oldboys
DAM
Dam A
Eskilsminne FF / Div 3
Akademi
Akademicertifierng
P19
P17
P16
P15
F17 SM
F17 / F16 Regio
Pojkar
Pojkar 2010
Pojkar 2011
Pojkar 2012
Pojkar 2013
Pojkar 2014
Pojkar 2015
Pojkar 2016
Pojkar 2017
Pojkar 2018
Pojkar 2019
Flickor
Flickor 2010
Flickor 2011
Flickor 2012
Flickor 2013
Flickor 2014
Tjejligan Flickor 2015
Tjejligan Flickor 2016
Tjejligan Flickor 2017
Tjejligan Flickor 2018
Tjejligan Flickor 2019
Fotbollsskola
Eskilscupen
Styrelsen
Logga in
Logga in som
Ledare/Administratör
Logga in som
Medlem/Målsman
Eskilsminne IF
HERR
Herr
Eskilsminne FF / Div 6
Oldboys
DAM
Dam A
Eskilsminne FF / Div 3
Akademi
Akademicertifierng
P19
P17
P16
P15
F17 SM
F17 / F16 Regio
Pojkar
Pojkar 2010
Pojkar 2011
Pojkar 2012
Pojkar 2013
Pojkar 2014
Pojkar 2015
Pojkar 2016
Pojkar 2017
Pojkar 2018
Pojkar 2019
Flickor
Flickor 2010
Flickor 2011
Flickor 2012
Flickor 2013
Flickor 2014
Tjejligan Flickor 2015
Tjejligan Flickor 2016
Tjejligan Flickor 2017
Tjejligan Flickor 2018
Tjejligan Flickor 2019
Fotbollsskola
Eskilscupen
Styrelsen
Eskilsminne IF
Respekt - Kamratskap - Jämlikhet
Herr A
Hem
Nyheter
Kalender
Truppen
Bildgalleri
Kontakt
Matcher
Ettan Södra
Hem
Nyheter
Kalender
Truppen
Bildgalleri
Kontakt
Matcher
Ettan Södra
Matcher
Visa alla matcher
2024: Ettan Södra, herr 2024
2023: DM Herrar Slutspel
2023: Ettan Södra, herr 2023
2023: Träningsmatcher Elit, herr 2023
2023: Träningsmatcher Ettan 2023
2022: Div 2 Västra Götaland, herr 2022
2022: DM Herrar Slutspel
2021: Div 2 Västra Götaland, herr 2021
2021: Svenska Cupen 2021/22 omg. 1-2
2021: Svenska Cupen 2021/22, Grupp 2
2021: Träningsmatcher herrar
FEBRUARI 2024
03
12:00
lör
12:00
Harlyckan
Eskilsminne IF
- Hittarps IK
2 - 1
10
12:00
lör
12:00
Harlyckan
Eskilsminne IF
- Lunds BK
0 - 1
17
12:00
lör
12:00
Harlyckan
Eskilsminne IF
- Torns IF
1 - 1
24
12:00
lör
12:00
Harlyckan
Eskilsminne IF
- BK Olympic
3 - 1
MARS 2024
02
13:00
lör
13:00
Harlyckan
Eskilsminne IF
- Hittarps IK
4 - 1
06
19:30
ons
19:30
Harlyckan
Eskilsminne IF U21
- Åstorps FF
2 - 1
16
13:00
lör
13:00
Bortamatch
Hässleholms IF -
Eskilsminne IF
-
25
18:00
mån
18:00
Bortamatch
Landskrona BoIS -
Eskilsminne IF
-
30
13:00
lör
13:00
Harlyckans IP 1
Eskilsminne IF
- Tvååkers IF
-
APRIL 2024
06
16:00
lör
16:00
Edsborgs IP A-plan
FC Trollhättan -
Eskilsminne IF
-
12
19:00
fre
19:00
Klostergårdens IP, centrumplan
Lunds BK -
Eskilsminne IF
-
20
16:00
lör
16:00
Harlyckans IP 1
Eskilsminne IF
- Jönköpings Södra IF
-
28
16:00
sön
16:00
Skarsjövallen
Ljungskile SK Herrfotboll -
Eskilsminne IF
-
MAJ 2024
04
16:00
lör
16:00
Falcon Alkoholfri Arena
Falkenbergs FF -
Eskilsminne IF
-
09
13:00
tor
13:00
Harlyckans IP 1
Eskilsminne IF
- Onsala BK
-
13
18:30
mån
18:30
Lindängens IP, Malmö A-plan
BK Olympic -
Eskilsminne IF
-
18
16:00
lör
16:00
Harlyckans IP 1
Eskilsminne IF
- Torslanda IK
-
25
13:00
lör
13:00
Harlyckans IP 1
Eskilsminne IF
- FC Rosengård 1917
-
JUNI 2024
01
16:00
lör
16:00
Arena Oskarshamn
Oskarshamns AIK -
Eskilsminne IF
-
08
16:00
lör
16:00
Harlyckans IP 1
Eskilsminne IF
- Norrby IF
-
14
19:00
fre
19:00
Tornvallen, Stångby A-plan
Torns IF -
Eskilsminne IF
-
20
19:00
tor
19:00
Harlyckans IP 1
Eskilsminne IF
- Ariana FC
-
29
13:00
lör
13:00
Ängelholms IP A-plan
Ängelholms FF -
Eskilsminne IF
-
JULI 2024
03
19:00
ons
19:00
Harlyckans IP 1
Eskilsminne IF
- BK Olympic
-
AUGUSTI 2024
11
13:00
sön
13:00
Rosengårds IP Huvudarenan
FC Rosengård 1917 -
Eskilsminne IF
-
17
16:00
lör
16:00
Harlyckans IP 1
Eskilsminne IF
- Ljungskile SK Herrfotboll
-
24
16:00
lör
16:00
Borås Arena
Norrby IF -
Eskilsminne IF
-
SEPTEMBER 2024
01
13:00
sön
13:00
Övrevi A
Tvååkers IF -
Eskilsminne IF
-
07
16:00
lör
16:00
Harlyckans IP 1
Eskilsminne IF
- Oskarshamns AIK
-
14
16:00
lör
16:00
Harlyckans IP 1
Eskilsminne IF
- FC Trollhättan
-
20
19:00
fre
19:00
Malmö Stadion
Ariana FC -
Eskilsminne IF
-
28
13:00
lör
13:00
Harlyckans IP 1
Eskilsminne IF
- Torns IF
-
OKTOBER 2024
06
16:00
sön
16:00
Torslandavallen 1 Gräs
Torslanda IK -
Eskilsminne IF
-
12
13:00
lör
13:00
Harlyckans IP 1
Eskilsminne IF
- Lunds BK
-
19
16:00
lör
16:00
Stadsparksvallen, Jönköping
Jönköpings Södra IF -
Eskilsminne IF
-
27
13:00
sön
13:00
Harlyckans IP 1
Eskilsminne IF
- Falkenbergs FF
-
NOVEMBER 2024
02
13:00
lör
13:00
Rydets IP A konstgräs
Onsala BK -
Eskilsminne IF
-
10
15:00
sön
15:00
Harlyckans IP 1
Eskilsminne IF
- Ängelholms FF
-