SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta.
Här
kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Jag Godkänner
F17 / F16 Regio
Eskilsminne IF
HERR
Herr
Eskilsminne FF / Div 6
Oldboys
DAM
Dam A
Eskilsminne FF / Div 3
Akademi
Akademicertifierng
P19
P17
P16
P15
F17 SM
F17 / F16 Regio
Pojkar
Pojkar 2010
Pojkar 2011
Pojkar 2012
Pojkar 2013
Pojkar 2014
Pojkar 2015
Pojkar 2016
Pojkar 2017
Pojkar 2018
Pojkar 2019
Pojkar 2020
Flickor
Flickor 2010
Flickor 2011
Flickor 2012
Flickor 2013
Flickor 2014
Tjejligan Flickor 2015
Tjejligan Flickor 2016
Tjejligan Flickor 2017
Tjejligan Flickor 2018
Tjejligan Flickor 2019
Tjejligan Flickor 2020
Fotbollsskola
Eskilscupen
Styrelsen
Logga in
Logga in som
Ledare/Administratör
Logga in som
Medlem/Målsman
Eskilsminne IF
HERR
Herr
Eskilsminne FF / Div 6
Oldboys
DAM
Dam A
Eskilsminne FF / Div 3
Akademi
Akademicertifierng
P19
P17
P16
P15
F17 SM
F17 / F16 Regio
Pojkar
Pojkar 2010
Pojkar 2011
Pojkar 2012
Pojkar 2013
Pojkar 2014
Pojkar 2015
Pojkar 2016
Pojkar 2017
Pojkar 2018
Pojkar 2019
Pojkar 2020
Flickor
Flickor 2010
Flickor 2011
Flickor 2012
Flickor 2013
Flickor 2014
Tjejligan Flickor 2015
Tjejligan Flickor 2016
Tjejligan Flickor 2017
Tjejligan Flickor 2018
Tjejligan Flickor 2019
Tjejligan Flickor 2020
Fotbollsskola
Eskilscupen
Styrelsen
Eskilsminne IF
Respekt - Kamratskap - Jämlikhet
F17 / F16 Regional
Hem
Nyheter
Kalender
Matcher
Alla matcher
F17 Skåne
F16 DM
F16 Norra
Truppen
Kontakt
Sociala Medier & Appar
Bildgalleri
Dokument
Hem
Nyheter
Kalender
Matcher
Truppen
Kontakt
Sociala Medier & Appar
Bildgalleri
Dokument
Alla matcher
F17 Skåne
F16 DM
F16 Norra
Matcher
Visa alla matcher
2024: DM F16 grp.4
2024: DM F16 Slutspel
2024: F16 Norra, vår
2024: F17 Skåneserie, vår
2023: DM F16 grp.4
2023: F15 Skåneserie, vår
2022: DM F14 grp.7
2022: F14 Skåneserie , vår
2022: F14 Skåneserie, höst
2021: F13 Nordvästra B, höst
2021: F13 Nordvästra B, vår
2021: F13 Nordvästra C1, höst
JANUARI 2024
14
13:00
sön
13:00
Västergårds IP
Eskilsminne IF F16 DM
- Ifö Bromölla IF
0 - 7
27
13:00
lör
13:00
Fågelvallen
Värpinge IF -
Eskilsminne IF F16
3 - 3
FEBRUARI 2024
04
15:00
sön
15:00
Västergårds IP
Eskilsminne IF
- Trelleborgs FF
-
11
13:00
sön
13:00
Västergårds IP
Eskilsminne IF
- Hyllie IK
2 - 4
11
16:00
sön
16:00
Västergårds IP 7
Eskilsminne IF
- Västra Karups IF
1 - 8
25
11:00
sön
11:00
Fridhemsparken, Ängelholm
Ängelholms FF -
Eskilsminne IF
4 - 0
27
20:00
tis
20:00
Laröds IP C-plan, konstgräs
Hittarps IK -
Eskilsminne IF
0 - 4
MARS 2024
10
13:30
sön
13:30
Rydebäcks IP, konstgräs
Fortuna FF -
Eskilsminne IF
0 - 1
15
19:15
fre
19:15
Västergårds IP VIP9
Eskilsminne IF
- Helsingborgs IF
1 - 0
16
12:00
lör
12:00
Västergårds IP 7, konstgräs
Eskilsminne IF
- Ifö Bromölla IF
1 - 5
24
15:00
sön
15:00
Västergårds IP 7
Eskilsminne IF
- Kristianstads DFF
1 - 6
APRIL 2024
05
18:30
fre
18:30
Laröds IP C-plan, konstgräs
Hittarps IK -
Eskilsminne IF
4 - 1
07
11:00
sön
11:00
Västergårds IP 9, konstgräs
Eskilsminne IF
- Malmö FF
-
13
13:00
lör
13:00
Vikvalla, konstgräs
Vikens IK -
Eskilsminne IF
3 - 1
14
14:00
sön
14:00
Västergårds IP 7, konstgräs
Eskilsminne IF
- Sjöbo IF
6 - 1
17
19:15
ons
19:15
Västergårds IP 7, konstgräs
Eskilsminne IF
- Lilla Torg FF
5 - 0
20
12:45
lör
12:45
Västergårds IP 7, konstgräs
Eskilsminne IF
- Ifö Bromölla IF
-
27
13:00
lör
13:00
Västergårds IP, VIP7
Eskilsminne IF
- BK Häcken
-
27
14:30
lör
14:30
Limhamns IP, plan 1, konstgräs
IF Limhamn Bunkeflo -
Eskilsminne IF
-
28
15:00
sön
15:00
Laröds IP C-plan, konstgräs
Hittarps IK -
Eskilsminne IF
-
MAJ 2024
01
13:00
ons
13:00
Västergårds IP 11
Eskilsminne IF
- Hyllie IK
-
13
19:15
mån
19:15
Västergårds IP 7, konstgräs
Eskilsminne IF
- Västra Karups FK/Västra Karups IF (F17)
-
18
11:00
lör
11:00
Vångavallen, Trelleborg B-plan
Trelleborgs FF -
Eskilsminne IF
-
19
11:00
sön
11:00
Olympiafältet Plan 8 9-manna
Stattena IF (F17) (9m9) -
Eskilsminne IF
-
22
19:15
ons
19:15
Västergårds IP 9, konstgräs
Högaborgs BK (9m9) -
Eskilsminne IF
-
22
19:15
ons
19:15
Västergårds IP 7, konstgräs
Eskilsminne IF
- Ängelholms FF
-
JUNI 2024
01
13:00
lör
13:00
Västergårds IP 11
Eskilsminne IF
- Linero IF röd
-
02
11:00
sön
11:00
Klostergårdens IP, centrumplan
Lunds BK -
Eskilsminne IF
-
05
19:00
ons
19:00
Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs
Ängelholms FF -
Eskilsminne IF
-
06
13:00
tor
13:00
Västergårds IP 1 11-manna
Eskilsminne IF
- Kristianstads DFF
-
15
16:00
lör
16:00
Åhus IP A-plan
Åhus IF -
Eskilsminne IF
-
16
13:00
sön
13:00
Västergårds IP 11
Eskilsminne IF
- Råå IF
-
19
18:00
ons
18:00
Västergårds IP 11
Eskilsminne IF
- FC Rosengård
-
20
19:00
tor
19:00
Fridhemsparken, Ängelholm Naturgräs
Ängelholms FF -
Eskilsminne IF
-
JULI 2024
27
14:00
lör
14:00
Västergårds IP 7
Eskilsminne IF - Ledare/Föräldrar -
Eskilsminne IF - F17 Regio
-