Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Flickor 2011      Flickor 2012           Flickor 2013

Marcus Persson 0734-401895       bath.marcus@gmail.com
Ibrahim Aljanabi 0767-798305      ia@lk.nu
Jon Mattsson

Pojkar 2011

Daniel Palm 0739-964815        Daniel.palm@outlook.com
Jimmy Enström 0721-505756   Jimmy.t.enstrom@gmail.com
Fransisco Ballas
Haris Pasalic

Pojkar 2012

Marika Davidsson 0704-530498 marikaaberg@hotmail.com
Mattias Tyrberg 0709-797724 mattias@tyrberg.com
Nick Bardici 0703-358487 nick.bardici@gmail.com
Staffan Leksten 0708-727848 leksten@gmail.com
Christoffer Toft 0708-493006  Christoffer.thoft@meccom.se 

Pojkar 2013

Hans Isaksson 0708-203679 hans.isaksson@arriva.se
Jonas Svensson 0736-493977 jssvensson77@gmail.com
Carl Fredlund 0703-608817 carl.fredlund@gmail.com
Alice Vanek


Kansli

Eskilsminne IF:s kansli är föreningens nav.
Föreningen har genom åren valt vägen att driva vårt föreningsliv genom en stark administration som betjänar och stöttar en stor verksamhet.


Kontakta:
TelefonBankgiro

Kansli
kansli@eskils.nu
042-6005200
 
5857 - 9483
 

 

 
                                
 
 
 
 
 
Senaste från Bildburken:

Våra herrar tvingades att släppa kvalplatsen till Superettan till gästande Oskarshamn. Gästerna kunde lämna Harlyckan med en 2-1 seger. En spännande fortsättning följer, 2 matcher återstår!

Hitta fler bildspel på Bildburken.se
© Vid frågor om bilder kontakta janne@bildburken.se