SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Eskilsminne IF
Respekt - Kamratskap - Jämlikhet
P17

Matcher
JANUARI 2024
 
27
15:30
lör
15:30    
Bortamatch
Hyllie - Eskilsminne IF1  -  4  
FEBRUARI 2024
 
04
11:00
sön
11:00    
Bortamatch
Ängelholms FF - Eskilsminne IF0  -  3  
 
07
20:00
ons
20:00    
Västergårds IP
Eskilsminne IF - Hittarps IK1  -  2  
11
15:15
sön
15:15    
Bortamatch
Landskrona BoIS - Eskilsminne IF2  -  1  
 
17
12:00
lör
12:00    
Västergårds IP
Eskilsminne IF - BK Astrio8  -  3  
 
28
20:15
ons
20:15    
Hedens IP
Råå IF - Eskilsminne IF2  -  7  
MARS 2024
 
01
18:15
fre
18:15    
Västergårds IP
 
Eskilsminne IF P17 Huvudgrupp - Eskilminne 083  -  0  
 
10
13:00
sön
13:00    
Västergårds IP
Eskilsminne IF - BK Höllviken6  -  3  
 
23
11:45
lör
11:45    
Bortamatch
Skånes Fotbollsförbund - Eskilsminne IF  -      
 
29
12:00
fre
12:00    
Västergårds IP
Eskilsminne IF - Falkenbergs FF  -      
APRIL 2024
 
07
13:00
sön
13:00    
Västergårds IP
 
Eskilsminne IF P17 Huvudgrupp - Ilyrien  -      
07
13:00
sön
13:00    
Västergårds IP 7, konstgräs
Eskilsminne IF 2 - Ilyrien IF 12  -  1  
 
10
19:15
ons
19:15    
Harlyckan 3, konstgräs
Högaborgs BK - Eskilsminne IF 22  -  5  
14
12:00
sön
12:00    
Västergårds IP
Eskilsminne IF P17 Huvudgrupp - Linero IF  -      
14
12:00
sön
12:00    
Västergårds IP 9, konstgräs
Eskilsminne IF 1 - Linero IF röd0  -  2  
 
20
16:00
lör
16:00    
Laröds IP C-plan, konstgräs
Hittarps IK 1 - Eskilsminne IF 13  -  0  
 
23
19:15
tis
19:15    
Västergårds IP 7, konstgräs
Eskilsminne IF 2 - Ängelholms FF 22  -  0  
26
19:15
fre
19:15    
Österås IP B-plan
Hässleholms IF - Eskilsminne IF 21  -  4  
28
13:00
sön
13:00    
Västergårds IP
Eskilsminne IF P17 Huvudgrupp - Veberöds Allmänna IF  -      
28
13:00
sön
13:00    
Västergårds IP 11
Eskilsminne IF 1 - Veberöds AIF1  -  2  
MAJ 2024
 
04
14:30
lör
14:30    
Bortamatch
Staffanstorp United FC - Eskilsminne IF P17 Huvudgrupp  -      
04
14:30
lör
14:30    
Staffansvallen Plan 2, Konstgräs
Staffanstorp United FC - Eskilsminne IF 12  -  5  
05
11:00
sön
11:00    
Västergårds IP 9, konstgräs
Eskilsminne IF 2 - Ramlösa Södra IF röd5  -  3  
 
19
13:00
sön
13:00    
Västergårds IP
Eskilsminne IF P17 Huvudgrupp - Eslövs BK  -      
19
13:00
sön
13:00    
Västergårds IP 11
Eskilsminne IF 1 - Eslövs BK 13  -  2  
19
15:00
sön
15:00    
Uggleplan, Perstorp A-plan
Perstorp Bälinge IK - Eskilsminne IF 24  -  1  
 
24
19:00
fre
19:00    
Bortamatch
 
Eskilsminne IF P17 Huvudgrupp - Gif Nike  -      
24
19:00
fre
19:00    
Lomma IP A-plan, konstgräs
GIF Nike - Eskilsminne IF 19  -  0  
 
31
18:00
fre
18:00    
Laröds IP C-plan, konstgräs
Hittarps IK 2 - Eskilsminne IF 21  -  6  
JUNI 2024
 
01
10:30
lör
10:30    
Västergårds IP 1, 11-manna
Eskilsminne IF 1 - IF Lödde gul4  -  2  
02
13:00
sön
13:00    
Västergårds IP
 
Eskilsminne IF P17 Huvudgrupp -   -      
 
09
11:00
sön
11:00    
Västergårds IP
 
Eskilsminne IF P17 Huvudgrupp -   -      
09
11:00
sön
11:00    
Västergårds IP 1, 11-manna
Eskilsminne IF 1 - Spanska Akademin FF2  -  1  
 
12
19:15
ons
19:15    
Västergårds IP 7, konstgräs
Eskilsminne IF 2 - Råå IF11  -  2  
14
19:00
fre
19:00    
Bjärshögs IP - Swedoor Arena
Åstorps FF - Eskilsminne IF 21  -  4  
15
13:00
lör
13:00    
Bortamatch
 
IFK Hässleholm - Eskilsminne IF P17 Huvudgrupp  -      
15
13:00
lör
13:00    
Österås IP B-plan
IFK Hässleholm gul - Eskilsminne IF 11  -  0  
 
19
19:00
ons
19:00    
Västergårds IP 1, 11-manna
Eskilsminne IF 2 - IFK Malmö FK5  -  0  
20
19:15
tor
19:15    
Västergårds IP 11
Eskilsminne IF 2 - Vejby IF 9  -  3