SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Eskilsminne IF
Respekt - Kamratskap - Jämlikhet
Flickor 2011
Matcher
DECEMBER 2021
 
11
12:00
lör
12:00    
Lindängens IP
Eskilsminne IF - BK Olympic  -      
12
11:00
sön
11:00    
Västergårds IP Plan 7
Eskilsminne IF - Vikens IK  -      
JANUARI 2022
 
16
11:00
sön
11:00    
Bara IP
Eskilsminne IF - Bara GIF  -      
16
11:45
sön
11:45    
Smörlyckan Plan 5
Eskilsminne IF - Lunds FF  -      
 
23
12:30
sön
12:30    
Västergårds IP Plan 7
Eskilsminne IF - Skanör Falsterbo IF  -      
 
29
11:30
lör
11:30    
Lindängens IP
Eskilsminne IF - BK Olympic  -      
30
12:00
sön
12:00    
Västergårds IP Plan 7
Eskilsminne IF - FC Rosengård  -      
FEBRUARI 2022
 
06
11:00
sön
11:00    
Bortamatch
Eskilsminne IF - Hittarps IK  -      
 
12
11:00
lör
11:00    
Malmö IP
Eskilsminne IF - FC Rosengård  -      
13
10:30
sön
10:30    
Tångvalla IP
Eskilsminne IF - Skanör Falsterbo IF  -      
MARS 2022
 
05
14:00
lör
14:00    
Vikvalla
Viken IK - Eskilsminne IF  -      
06
12:00
sön
12:00    
Västergårds IP Plan 7
Eskilsminne IF - BK Olympic  -      
 
11
19:00
fre
19:00    
Lindängens IP
BK Olympic - Eskilsminne IF  -      
12
12:00
lör
12:00    
Västergårds IP Plan 7
Eskilsminne IF - Bara GIF  -      
12
13:45
lör
13:45    
Västergårds IP Plan 7
Eskilsminne IF - FC Rosengård  -      
13
12:00
sön
12:00    
Västergårds IP Plan 7
Eskilsminne IF - Lunds FF  -      
 
20
13:00
sön
13:00    
Toftavallen
Ödåkra IF - Eskilsminne IF  -      
20
14:00
sön
14:00    
Toftavallen
Ödåkra IF - Eskilsminne IF  -      
APRIL 2022
 
09
10:00
lör
10:00    
Exercisfältet E-fältet 7-manna 1
IK Wormo - Eskilsminne IF gul  -      
09
11:00
lör
11:00    
Västergårds IP 7, konstgräs
Eskilsminne IF blå - Västra Karups IF  -      
10
12:30
sön
12:30    
Harlyckan plan 4
Eskilsminne IF 2011 - Eskilsminne IF 2012  -      
 
17
13:00
sön
13:00    
Örebäcksstadion 7-manna 1
Båstads GIF - Eskilsminne IF blå  -      
 
18
11:00
mån
11:00    
Västergårds IP 4
Eskilsminne IF gul - Vikens IK blå  -      
23
10:00
lör
10:00    
Kullaparken B-Plan 7-manna 2
Jonstorps IF FK - Eskilsminne IF gul  -      
23
10:00
lör
10:00    
Vikvalla B-plan 7-manna 2
Vikens IK vit - Eskilsminne IF blå  -      
MAJ 2022
 
01
11:00
sön
11:00    
Västergårds IP 4, 7-manna
Eskilsminne IF blå - Höganäs BK  -      
01
12:30
sön
12:30    
Västergårds IP 4
Eskilsminne IF gul - FC Staffanstorp svart  -      
 
08
09:00
sön
09:00    
Laröds IP B-plan, konstgräs 7-manna
Hittarps IK vit - Eskilsminne IF blå  -      
08
11:00
sön
11:00    
Rydebäcks IP, gräsplan 7-manna 2
Fortuna FF - Eskilsminne IF gul  -      
 
14
11:00
lör
11:00    
Västergårds IP 4, 7-manna
Eskilsminne IF gul - Helsingborgs IF  -      
14
12:30
lör
12:30    
Västergårds IP 4, 7-manna
Eskilsminne IF blå - Hjärnarps GIF  -      
 
21
10:00
lör
10:00    
Svalövs IP 7-manna
Svalövs BK - Eskilsminne IF gul  -      
21
13:00
lör
13:00    
Ryavallen C-plan 7-manna 2
Ekets GoIF - Eskilsminne IF blå  -      
JUNI 2022
 
04
10:00
lör
10:00    
Toftavallen B-plan 7-manna 1
Ödåkra IF grön - Eskilsminne IF gul  -      
05
11:00
sön
11:00    
Västergårds IP 4, 7-manna
Eskilsminne IF blå - Ödåkra IF röd  -      
 
11
10:00
lör
10:00    
Vejby IP 7-manna
Vejby IF - Eskilsminne IF blå  -      
11
11:00
lör
11:00    
Västergårds IP 4, 7-manna
Eskilsminne IF gul - Hittarps IK röd  -      
AUGUSTI 2022
 
20
13:00
lör
13:00    
Västergårds IP 6, 7-manna
Eskilsminne IF blå - Hittarps IK röd  -      
21
sön
00:00    
Västergårds IP
Eskilsminne IF gul -   -      
 
22
18:00
mån
18:00    
Hjärnarpsvallen B-plan 7-manna
Hjärnarps GIF - Eskilsminne IF blå  -      
28
10:00
sön
10:00    
Rydebäcks IP, gräsplan 7-manna 2
Fortuna FF - Eskilsminne IF gul  -      
SEPTEMBER 2022
 
04
11:00
sön
11:00    
Västergårds IP 6, 7-manna
Eskilsminne IF gul - Helsingborgs IF   -      
04
11:30
sön
11:30    
Örebäcksstadion 7-manna 1
Båstads GIF - Eskilsminne IF blå  -      
 
10
11:00
lör
11:00    
Exercisfältet E-fältet 7-manna 1
IK Wormo - Eskilsminne IF gul  -      
10
13:30
lör
13:30    
Västergårds IP 4, 7-manna
Eskilsminne IF blå - Ekets GoIF  -      
 
17
11:00
lör
11:00    
Västergårds IP 6, 7-manna
Eskilsminne IF gul - Svalövs BK   -      
18
14:00
sön
14:00    
Vikvalla B-plan 7-manna 2
Vikens IK vit - Eskilsminne IF blå  -      
 
24
11:30
lör
11:30    
Vikvalla B-plan 7-manna 2
Vikens IK blå - Eskilsminne IF gul  -      
24
13:00
lör
13:00    
Västergårds IP 4, 7-manna
Eskilsminne IF blå - Ödåkra IF röd  -      
OKTOBER 2022
 
01
10:00
lör
10:00    
Vejby IP 7-manna
Vejby IF - Eskilsminne IF blå  -      
02
11:00
sön
11:00    
Västergårds IP 4, 7-manna
Eskilsminne IF gul - Ljungbyheds IF  -      
 
08
13:00
lör
13:00    
Laröds IP E-plan, 7-manna
Hittarps IK vit - Eskilsminne IF gul  -      
09
11:00
sön
11:00    
Laröds IP E-plan, 7-manna
Hittarps IK röd - Eskilsminne IF blå  -      
 
15
11:00
lör
11:00    
Västergårds IP 6, 7-manna
Eskilsminne IF blå - Hjärnarps GIF  -      
16
11:00
sön
11:00    
Västergårds IP 6, 7-manna
Eskilsminne IF gul - Ödåkra IF grön  -      
 
 
Senaste från Bildburken:

Se alla bilder från Eskilsminnes hemmamatcher på både herr- och damsidan på Bildburken.se
© Vid frågor om bilder kontakta janne@bildburken.se