SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Eskilsminne IF
Respekt - Kamratskap - Jämlikhet
Tjejligan F2013
Matcher
APRIL 2022
 
09
09:30
lör
09:30    
Bortamatch
Vejby if - Eskilsminne IF  -      
09
10:30
lör
10:30    
Bortamatch
Munka Ljungby röd - Eskilsminne IF  -      
10
11:30
sön
11:30    
Västergårds IP 8
Eskilsminne IF - Kävlinge   -      
 
15
10:30
fre
10:30    
Västergårds IP 12
Eskilsminne IF blå - Jonstorps IF FK  -      
17
10:00
sön
10:00    
Landskronavägen 144, 26193 Saxtorp
Häljarps IF - Eskilsminne IF  -      
17
11:30
sön
11:30    
Västergårds IP 12
Eskilsminne IF - Råå  -      
 
23
10:30
lör
10:30    
Västergårds IP 0
Eskilsminne IF - Höganäs BK  -      
23
11:30
lör
11:30    
Västergårds IP 0
Eskilsminne IF blå - Billesholms IK  -      
 
30
11:00
lör
11:00    
Brunnbyvallen B-plan 5-manna
Brunnby FF - Eskilsminne IF blå  -      
MAJ 2022
 
01
10:30
sön
10:30    
Västergårds IP 8
Eskilsminne IF - Munka ljungby  -      
01
12:30
sön
12:30    
NORRVALLA IP
Helsingborgs IF - Eskilsminne IF  -      
 
07
09:30
lör
09:30    
Bortamatch
Glumslövs FF - Eskilsminne IF  -      
08
10:30
sön
10:30    
Västergårds IP 0
Eskilsminne IF - Dösjöbro IF   -      
08
11:30
sön
11:30    
Västergårds IP 12, 5-manna
Eskilsminne IF blå - Skäldervikens IF  -      
 
15
10:00
sön
10:00    
Vikvalla D-plan
Vikens IK - Eskilsminne IF blå  -      
15
10:30
sön
10:30    
Västergårds IP 12
Eskilsminne IF - Vejby IF  -      
15
13:00
sön
13:00    
Bortamatch
Dösjöbro IF - Eskilsminne IF  -      
 
21
09:30
lör
09:30    
Råå IF, starkoddersgatan 6
Råå IF - Eskilsminne IF  -      
22
11:00
sön
11:00    
Västergårds IP 12, 5-manna
Eskilsminne IF blå - Mörarps IF  -      
22
12:00
sön
12:00    
Västergårds IP 12
Eskilsminne IF vit - Eskilsminne IF  -      
22
12:00
sön
12:00    
Västergårds IP 12
Eskilsminne IF - Kävlinge Harrie FF  -      
JUNI 2022
 
06
10:00
mån
10:00    
Laröds IP F-plan, 5-manna
Hittarps IK svart - Eskilsminne IF blå  -      
06
10:00
mån
10:00    
Bortamatch
Häljarps IF - Eskilsminne IF  -      
11
10:30
lör
10:30    
Västergårds IP 12, 5-manna
Eskilsminne IF blå - Helsingborgs IF blå  -      
11
11:30
lör
11:30    
Västergårds IP 12
Eskilsminne IF - Höganäs BK  -      
12
11:00
sön
11:00    
Örkelljungavägen 46, 266 93 Munka Ljungby
Munka Ljungby IF - Eskilsminne IF  -      
AUGUSTI 2022
 
09
18:30
tis
18:30    
Västergårds IP 12, 5-manna
Eskilsminne IF blå - Munka Ljungby IF röd  -      
09
18:30
tis
18:30    
Västergårds IP 0
Eskilsminne IF vit - Råå IF  -      
13
10:00
lör
10:00    
Kullaparken A-Plan 7-manna 2
Jonstorps IF FK - Eskilsminne IF blå  -      
14
10:30
sön
10:30    
Västergårds IP 12
Eskilsminne IF gul - Dösjöbro IF  -      
14
11:00
sön
11:00    
Munka IP C-plan
Munka Ljungby IF blå - Eskilsminne IF vit  -      
 
20
09:00
lör
09:00    
Höganäs Sportcenter B-5
Höganäs BK - Eskilsminne IF blå  -      
20
10:30
lör
10:30    
Västergårds IP 12
Eskilsminne IF vit - Glumslövs FF  -      
21
10:30
sön
10:30    
Vidablick IP konstgräs 5-manna
Mörarps IF - Eskilsminne IF gul  -      
 
28
10:30
sön
10:30    
Västergårds IP 8
Eskilsminne IF gul - Helsingborgs IF  -      
28
11:30
sön
11:30    
Västergårds IP 8, 7-manna
Eskilsminne IF blå - Brunnby FF  -      
SEPTEMBER 2022
 
04
10:00
sön
10:00    
Högalids IP C-plan 5-manna 1
Kävlinge Harrie FF röd - Eskilsminne IF vit  -      
04
11:15
sön
11:15    
Skäldervikens IP A-plan 5-manna
Skäldervikens IF - Eskilsminne IF blå  -      
 
10
14:00
lör
14:00    
Västergårds IP 12
Eskilsminne IF vit - Häljarps IF  -      
11
09:30
sön
09:30    
Vejby IP B-Plan
Vejby IF orange - Eskilsminne IF gul  -      
11
14:00
sön
14:00    
Västergårds IP 10, 7-manna
Eskilsminne IF blå - Vikens IK  -      
 
17
10:00
lör
10:00    
Dösjöbro IP C-plan 5-manna
Dösjöbro IF - Eskilsminne IF vit  -      
17
12:00
lör
12:00    
Bjärshögs IP Konstgräs
Åstorps FF - Eskilsminne IF blå  -      
18
11:30
sön
11:30    
Västergårds IP 12
Eskilsminne IF gul - Råå IF  -      
 
25
10:30
sön
10:30    
Västergårds IP 12, 5-manna
Eskilsminne IF blå - Hittarps IK svart  -      
25
11:00
sön
11:00    
Munka IP C-plan 5-manna 1
Munka Ljungby IF blå - Eskilsminne IF gul  -      
25
13:30
sön
13:30    
Västergårds IP 12
Eskilsminne IF vit - Mörarps IF  -      
OKTOBER 2022
 
01
10:30
lör
10:30    
Västergårds IP 12
Eskilsminne IF gul - Glumslövs FF  -      
02
09:30
sön
09:30    
Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 5-manna
Helsingborgs IF röd - Eskilsminne IF vit  -      
02
11:30
sön
11:30    
Häljarps IP C-plan 5-manna
Häljarps IF - Eskilsminne IF gul  -      
02
12:30
sön
12:30    
Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 5-manna
Helsingborgs IF blå - Eskilsminne IF blå  -      
 
 
Senaste från Bildburken:

Se alla bilder från Eskilsminnes hemmamatcher på både herr- och damsidan på Bildburken.se
© Vid frågor om bilder kontakta janne@bildburken.se