SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Eskilsminne IF
Respekt - Kamratskap - Jämlikhet
F2012
Matcher
MARS 2022
 
06
10:30
sön
10:30    
Ättekulla IP
Råå IF - Eskilsminne IF  -      
 
20
09:15
sön
09:15    
Bortamatch
Hittarp IK - Eskilsminne IF  -      
 
27
10:45
sön
10:45    
Västergårds IP (VIP 7)
Eskilsminne IF - Hittarp IK  -      
APRIL 2022
 
09
11:30
lör
11:30    
Harlyckan 4
Eskilsminne IF blå - Båstads GIF  -      
10
11:00
sön
11:00    
Harlyckan 4
Eskilsminne IF vit - Glumslövs FF  -      
10
12:20
sön
12:20    
Harlyckan plan 4
Eskilsminne IF Gul - Eskilsminne IF Gul  -      
 
15
10:00
fre
10:00    
Örevångs IP B-plan 7-manna 1
Glumslövs FF - Eskilsminne IF blå  -      
16
09:30
lör
09:30    
Brunnbyvallen B-plan 7-manna 2 (liten)
Brunnby FF - Eskilsminne IF vit  -      
 
18
11:00
mån
11:00    
Harlyckan 4
Eskilsminne IF gul - Fortuna FF svart  -      
23
11:00
lör
11:00    
Harlyckan 4
Eskilsminne IF Blå - Brunnby FF  -      
23
12:30
lör
12:30    
Harlyckan 4
Eskilsminne IF vit - Vikens IK  -      
24
10:00
sön
10:00    
Rydebäcks IP
Fortuna FF svart - Eskilsminne IF gul  -      
 
30
11:00
lör
11:00    
Harlyckan 4
Eskilsminne IF gul - Hittarps IK vit  -      
30
12:30
lör
12:30    
Harlyckan 4
Eskilsminne IF blå - Eskilsminne IF Vit  -      
30
12:30
lör
12:30    
Harlyckan 4
Eskilsminne IF vit - Eskilsminne IF blå  -      
MAJ 2022
 
07
11:00
lör
11:00    
Harlyckan 4
Eskilsminne IF Blå - Vikens IK  -      
07
13:00
lör
13:00    
Laröds IP E-plan
Hittarps IK vit - Eskilsminne IF gul  -      
08
10:00
sön
10:00    
Örebäcksstadion 7-manna 1
Båstads GIF - Eskilsminne IF vit  -      
 
14
10:00
lör
10:00    
Örebäcksstadion 7-manna 1
Båstads GIF - Eskilsminne IF blå  -      
15
09:30
sön
09:30    
Örevångs IP B-plan 7-manna 1
Glumslövs FF - Eskilsminne IF vit  -      
15
11:00
sön
11:00    
Harlyckan 4, 7-manna
Eskilsminne IF gul - Landskrona BoIS  -      
 
21
11:00
lör
11:00    
Harlyckan 4, 7-manna
Eskilsminne IF Blå - Glumslövs FF  -      
21
11:45
lör
11:45    
Råå IP B-plan 7-manna
Råå IF ljusblå - Eskilsminne IF gul  -      
21
12:30
lör
12:30    
Harlyckan 4, 7-manna
Eskilsminne IF vit - Brunnby FF  -      
JUNI 2022
 
04
09:30
lör
09:30    
Brunnbyvallen B-plan 7-manna 2 (liten)
Brunnby FF - Eskilsminne IF blå  -      
04
10:00
lör
10:00    
Vikvalla B-plan 7-manna 2
Vikens IK - Eskilsminne IF vit  -      
05
11:00
sön
11:00    
Harlyckan 4, 7-manna
Eskilsminne IF gul - Råå IF ljusblå  -      
 
12
10:30
sön
10:30    
Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 2
Ängelholms FF - Eskilsminne IF gul  -      
12
11:00
sön
11:00    
Harlyckan 4, 7-manna
Eskilsminne IF blå - Eskilsminne IF vit  -      
12
11:00
sön
11:00    
Harlyckan 4, 7-manna
Eskilsminne IF blå - Eskilsminne IF vit  -      
AUGUSTI 2022
 
20
11:00
lör
11:00    
Harlyckan
Eskilsminne IF gul - Västra Karups IF  -      
21
11:00
sön
11:00    
Harlyckan 4, 7-manna
Eskilsminne IF blå - Eskilsminne IF vit  -      
21
11:00
sön
11:00    
Harlyckan 4, 7-manna
Eskilsminne IF vit - Eskilsminne IF blå  -      
 
30
18:30
tis
18:30    
Västergårds IP 7, konstgräs
Eskilsminne IF vit - Brunnby FF  -      
31
18:15
ons
18:15    
Örebäcksstadion 7-manna 1
Båstads GIF - Eskilsminne IF blå  -      
SEPTEMBER 2022
 
01
18:45
tor
18:45    
Rydebäcks IP, gräsplan 7-manna 1
Fortuna FF svart - Eskilsminne IF gul  -      
03
11:00
lör
11:00    
Harlyckan
Eskilsminne IF gul - Fortuna FF röd  -      
04
10:00
sön
10:00    
Örevångs IP B-plan 7-manna 1
Glumslövs FF - Eskilsminne IF vit  -      
04
11:00
sön
11:00    
Harlyckan, Plan 4
Eskilsminne IF blå - Billesholms IK   -      
 
10
10:00
lör
10:00    
Vikvalla B-plan 7-manna 2
Vikens IK - Eskilsminne IF blå  -      
10
12:30
lör
12:30    
Västergårds IP 9, konstgräs
Eskilsminne IF vit - Vejby IF   -      
10
13:00
lör
13:00    
Laröds IP E-plan, 7-manna
Hittarps IK svart - Eskilsminne IF gul  -      
 
17
11:00
lör
11:00    
Harlyckan 4, 7-manna
Eskilsminne IF gul - Hittarps IK svart  -      
17
13:00
lör
13:00    
Harlyckan
Eskilsminne IF blå - Förslövs IF  -      
18
10:00
sön
10:00    
Ulkavallen IP B-plan 7-manna
Borstahusens BK - Eskilsminne IF vit  -      
 
24
10:00
lör
10:00    
Landskrona IP D-plan 7-manna
Landskrona BoIS - Eskilsminne IF gul  -      
24
11:00
lör
11:00    
Västergårds IP 4, 7-manna
Eskilsminne IF blå - Borstahusens BK   -      
25
10:00
sön
10:00    
Örebäcksstadion 7-manna 2
Båstads GIF - Eskilsminne IF vit  -      
OKTOBER 2022
 
01
09:30
lör
09:30    
Brunnbyvallen B-plan 7-manna 2 (liten)
Brunnby FF - Eskilsminne IF blå  -      
01
11:00
lör
11:00    
Harlyckan 4, 7-manna
Eskilsminne IF gul - Råå IF vit  -      
01
13:00
lör
13:00    
Harlyckan 4, 7-manna
Eskilsminne IF vit - Billesholms IK   -      
 
08
10:00
lör
10:00    
Råå IP B-plan 7-manna
Råå IF vit - Eskilsminne IF gul  -      
08
10:00
lör
10:00    
Vikvalla B-plan 7-manna 2
Vikens IK - Eskilsminne IF vit  -      
08
12:30
lör
12:30    
Västergårds IP 9, konstgräs
Eskilsminne IF blå - Glumslövs FF  -      
 
15
11:00
lör
11:00    
Harlyckan 3, konstgräs
Eskilsminne IF gul - Ängelholms FF  -      
15
13:00
lör
13:00    
Harlyckan 3, konstgräs
Eskilsminne IF vit - Förslövs IF  -      
16
11:30
sön
11:30    
Vejby IP 7-manna
Vejby IF - Eskilsminne IF blå  -      
NOVEMBER 2022
 
27
09:15
sön
09:15    
Bortamatch
Hittarp - Eskilsminne IF  -      
 
 
Senaste från Bildburken:

Se alla bilder från Eskilsminnes hemmamatcher på både herr- och damsidan på Bildburken.se
© Vid frågor om bilder kontakta janne@bildburken.se