SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta.
Här
kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Jag Godkänner
Eskilsminne FF / Div 6
Eskilsminne IF
HERR
Herr
Eskilsminne FF / Div 6
Oldboys
DAM
Dam A
Eskilsminne FF / Div 3
Akademi
Akademicertifierng
P19
P17
P16
P15
F17 SM
F17 / F16 Regio
Pojkar
Pojkar 2010
Pojkar 2011
Pojkar 2012
Pojkar 2013
Pojkar 2014
Pojkar 2015
Pojkar 2016
Pojkar 2017
Pojkar 2018
Pojkar 2019
Flickor
Flickor 2010
Flickor 2011
Flickor 2012
Flickor 2013
Flickor 2014
Tjejligan Flickor 2015
Tjejligan Flickor 2016
Tjejligan Flickor 2017
Tjejligan Flickor 2018
Tjejligan Flickor 2019
Fotbollsskola
Eskilscupen
Styrelsen
Logga in
Logga in som
Ledare/Administratör
Logga in som
Medlem/Målsman
Eskilsminne IF
HERR
Herr
Eskilsminne FF / Div 6
Oldboys
DAM
Dam A
Eskilsminne FF / Div 3
Akademi
Akademicertifierng
P19
P17
P16
P15
F17 SM
F17 / F16 Regio
Pojkar
Pojkar 2010
Pojkar 2011
Pojkar 2012
Pojkar 2013
Pojkar 2014
Pojkar 2015
Pojkar 2016
Pojkar 2017
Pojkar 2018
Pojkar 2019
Flickor
Flickor 2010
Flickor 2011
Flickor 2012
Flickor 2013
Flickor 2014
Tjejligan Flickor 2015
Tjejligan Flickor 2016
Tjejligan Flickor 2017
Tjejligan Flickor 2018
Tjejligan Flickor 2019
Fotbollsskola
Eskilscupen
Styrelsen
Eskilsminne IF
Respekt - Kamratskap - Jämlikhet
Hem
Nyheter
Kalender
Truppen
Matcher
Bildgalleri
Dokument
Kontakt
Div. 6 NV B
Hem
Nyheter
Kalender
Truppen
Matcher
Bildgalleri
Dokument
Kontakt
Div. 6 NV B
Matcher
Visa alla matcher
2024: Division 6 Herr Nordvästra B Skåne
2024: DM Herrar grp.2
2023: Division 6 Herr Nordvästra B Skåne
2023: DM Herrar grp.19
2023: Träningsmatcher Division 5-6 Herr Skåne
2022: Division 6 Herr Nordvästra B Skåne
2022: DM Herrar grp.8
FEBRUARI 2024
05
20:00
mån
20:00
Harlyckan
Eskilsminne IF
- Högaborg
-
14
19:30
ons
19:30
Harlyckan 3
Högaborgs BK -
Eskilsminne IF
-
MARS 2024
03
15:00
sön
15:00
Harlyckan 3, konstgräs
Eskilsminne FF (6)
- Billeberga GIF (6)
3 - 0
09
13:00
lör
13:00
Teckomatorps IP, konstgräs
Teckomatorps SK (4) -
Eskilsminne FF (6)
1 - 0
17
15:00
sön
15:00
Harlyckan 3, konstgräs
Eskilsminne FF (6)
- Helsingborgs Östra IF (5)
0 - 3
APRIL 2024
06
13:00
lör
13:00
Brunnbyvallen A-plan
Brunnby FF -
Eskilsminne FF
-
13
13:00
lör
13:00
Harlyckan 3, konstgräs
Eskilsminne FF
- Helsingborgs AIS
-
21
13:00
sön
13:00
Olympiafältet Plan 7 Konstgräs
Stattena IF -
Eskilsminne FF
-
MAJ 2024
04
13:00
lör
13:00
Harlyckan 3, konstgräs
Eskilsminne FF
- Medina IF
-
11
13:00
lör
13:00
Kullaparken A-Plan
Jonstorps IF -
Eskilsminne FF
-
19
13:00
sön
13:00
Harlyckan 3, konstgräs
Eskilsminne FF
- Vegeholms IF
-
22
18:30
ons
18:30
Alströmervallen A-plan
Väsby FK -
Eskilsminne FF
-
26
13:00
sön
13:00
Harlyckan 3, konstgräs
Eskilsminne FF
- FK Bosna
-
JUNI 2024
01
13:00
lör
13:00
Toftavallen A-plan
Ilyrien IF -
Eskilsminne FF
-
08
13:00
lör
13:00
Harlyckan 3, konstgräs
Eskilsminne FF
- Allerums GIF
-
16
13:00
sön
13:00
Harlyckan 3, konstgräs
Eskilsminne FF
- Brunnby FF
-
20
19:00
tor
19:00
Olympiafältet Plan 6
Helsingborgs AIS -
Eskilsminne FF
-
AUGUSTI 2024
10
13:00
lör
13:00
Harlyckan 3, konstgräs
Eskilsminne FF
- Stattena IF
-
25
13:00
sön
13:00
Hedens IP, Helsingborg plan 5
Medina IF -
Eskilsminne FF
-
31
13:00
lör
13:00
Harlyckan 3, konstgräs
Eskilsminne FF
- Jonstorps IF
-
SEPTEMBER 2024
07
13:00
lör
13:00
Vegeholms IP A-plan
Vegeholms IF -
Eskilsminne FF
-
15
13:00
sön
13:00
Harlyckan 3, konstgräs
Eskilsminne FF
- Väsby FK
-
22
12:00
sön
12:00
Filborna IP 1, 11-manna
FK Bosna -
Eskilsminne FF
-
28
13:00
lör
13:00
Harlyckan 3, konstgräs
Eskilsminne FF
- Ilyrien IF
-
OKTOBER 2024
06
16:00
sön
16:00
Ryvallen A-plan
Allerums GIF -
Eskilsminne FF
-