Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Eskilsminne IF
Respekt - Kamratskap - Jämlikhet
P19
Matcher
FEBRUARI 2020
 
02
14:00
sön
14:00    
Harlyckan 3, konstgräs
Eskilsminne IF (P19) - Falkenbergs FF (P19)1  -  2  
 
08
14:00
lör
14:00    
Rydsbergsplan 1 Konstgräs
Lerums IS (P19) - Eskilsminne IF (P19)1  -  5  
 
13
19:00
tor
19:00    
Harlyckan 3, konstgräs
Eskilsminne IF (P19) - Ängelholms FF (P19)0  -  1  
 
23
13:30
sön
13:30    
Ruddalen 1 Konstgräs
Utsiktens BK (P19) - Eskilsminne IF (P19)6  -  1  
MARS 2020
 
01
14:00
sön
14:00    
Harlyckan 3, konstgräs
Eskilsminne IF (P19) - Onsala BK (P19)3  -  0  
 
07
13:00
lör
13:00    
Norrvalla IP Konstgräs
Kullavägens BK - Eskilsminne IF  -      
 
14
12:00
lör
12:00    
Rydebäck
Fortuna FF - Eskilsminne IF  -      
 
18
19:30
ons
19:30    
Exercisfältets IP
IK Wormo - Eskilsminne IF  -      
22
14:00
sön
14:00    
Harlyckan 3
Eskilsminne IF P19 - Ramlösa Södra IF  -      
 
28
13:00
lör
13:00    
Maria Park
Kullavägens BK A-lag - Eskilsminne IF P19  -      
APRIL 2020
 
05
13:00
sön
13:00    
Västergårds IP 7, konstgräs
Eskilsminne IF - Ängelholms FF  -      
 
12
14:00
sön
14:00    
Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs
IF Limhamn Bunkeflo - Eskilsminne IF  -      
 
19
14:00
sön
14:00    
Laröds IP
Hittarps IK - Eskilsminne IF  -      
19
15:00
sön
15:00    
Glänninge Park A
Laholms FK - Eskilsminne IF  -      
 
25
13:00
lör
13:00    
Västergårds IP 5
Eskilsminne IF - FC Trelleborg  -      
MAJ 2020
 
02
14:00
lör
14:00    
Rydets IP Konstgräs
Onsala BK - Eskilsminne IF  -      
03
13:00
sön
13:00    
Västergårds IP 5
Eskilsminne IF - Kristianstad FC   -      
 
09
13:30
lör
13:30    
Bunkeflostrand
LB07 - Eskilsminne IF  -      
10
13:00
sön
13:00    
Västergårds IP 5
Eskilsminne IF - Falkenbergs FF  -      
 
17
13:00
sön
13:00    
Klostergårdens IP
Lunds BK - Eskilsminne IF  -      
17
14:00
sön
14:00    
Landskrona IP
Landskrona BoIS - Eskilsminne IF  -      
 
23
14:00
lör
14:00    
Västergårds IP 5
Eskilsminne IF - Varbergs BoIS FC  -      
 
30
15:00
lör
15:00    
Österås IP B-plan
Hässleholms IF - Eskilsminne IF  -      
30
15:00
lör
15:00    
Österås IP
Hässleholms IF - Eskilsminne IF  -      
JUNI 2020
 
03
19:00
ons
19:00    
Västergårds IP 11
Eskilsminne IF - Kristianstad FC  -      
 
14
13:00
sön
13:00    
Västergårds IP 5
Eskilsminne IF - Landskrona BoIS4  -  1  
 
17
18:30
ons
18:30    
Landskrona IP B-plan
Landskrona BoIS - Eskilsminne IF  -      
 
24
19:00
ons
19:00    
Ängelholms IP A-plan
Ängelholms FF - Eskilsminne IF1  -  2  
28
13:00
sön
13:00    
Västergårds IP 5
Eskilsminne IF - IF Limhamn Bunkeflo6  -  0  
AUGUSTI 2020
 
05
19:00
ons
19:00    
Västergårds IP 11
Eskilsminne IF - Laholms FK  -      
09
14:00
sön
14:00    
Ymorvallen A-plan
FC Trelleborg - Eskilsminne IF  -      
 
16
14:00
sön
14:00    
Västergårds IP 11
Eskilsminne IF - Onsala BK  -      
 
19
19:00
ons
19:00    
Kristineslätt IP 1
Falkenbergs FF - Eskilsminne IF  -      
 
29
13:00
lör
13:00    
Västergårds IP 11
Eskilsminne IF - Lunds BK  -      
SEPTEMBER 2020
 
05
12:00
lör
12:00    
Håstens IP A
Varbergs BoIS FC - Eskilsminne IF  -      
 
13
13:00
sön
13:00    
Västergårds IP 11
Eskilsminne IF - Hässleholms IF  -      
 
16
19:30
ons
19:30    
G:a Idrottsplatsen A-plan (friidrottsyta)
Kristianstad FC - Eskilsminne IF  -      
 
 
Senaste från Bildburken:

Se alla bilder från Eskilsminnes hemmamatcher på både herr- och damsidan på Bildburken.se
© Vid frågor om bilder kontakta janne@bildburken.se