SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Eskilsminne IF
Respekt - Kamratskap - Jämlikhet
Dam A
Matcher
JANUARI 2022
 
29
13:00
lör
13:00    
Västergårds IP 9
Eskilsminne IF - Eskilsminne DFF4  -  3  
FEBRUARI 2022
 
12
14:00
lör
14:00    
Västergårds IP 9
Eskilsminne IF - Södra Sandby IF2  -  1  
 
16
19:15
ons
19:15    
Limhamns IP
Malmö FF - Eskilsminne IF3  -  4  
 
26
12:00
lör
12:00    
Västergårds IP 9
Eskilsminne IF - Laholms FK7  -  1  
MARS 2022
 
05
14:00
lör
14:00    
Västergårds IP 9
Eskilsminne IF - IS Halmia  -      
 
12
14:00
lör
14:00    
Västergårds IP
Eskilsminne IF - IFK Värnamo2  -  4  
 
26
12:00
lör
12:00    
Bortamatch
Jitex Mölndal BK - Eskilsminne IF3  -  1  
APRIL 2022
 
02
14:00
lör
14:00    
Västergårds IP 9
Eskilsminne IF - Göteborgs DFF  -      
 
09
14:00
lör
14:00    
Söndrums IP konstgräs
BK Astrio - Eskilsminne IF0  -  3  
 
15
14:00
fre
14:00    
Västergårds IP 5
Eskilsminne IF - Södra Sandby IF6  -  0  
 
24
14:00
sön
14:00    
Tallhöjdens IP 1
Färjestadens GOIF - Eskilsminne IF1  -  2  
 
30
14:00
lör
14:00    
Västergårds IP 5, huvudplan
Eskilsminne IF - Älmhults IF2  -  0  
MAJ 2022
 
04
19:00
ons
19:00    
Harlyckans IP 1
Eskilsminne IF (1) - Helsingborgs IF (3)4  -  1  
07
14:00
lör
14:00    
Halmstad Arena P1
IS Halmia - Eskilsminne IF4  -  3  
 
14
15:00
lör
15:00    
Västergårds IP 5, huvudplan
Eskilsminne IF - Trelleborgs FF2  -  4  
 
22
13:30
sön
13:30    
Malmö IP
FC Rosengård 1917 - Eskilsminne IF  -      
 
28
14:00
lör
14:00    
Västergårds IP 5
Eskilsminne IF - Laholms FK  -      
 
31
19:00
tis
19:00    
Gyavallen, Stehag A-plan
Stehags AIF - Eskilsminne IF  -      
JUNI 2022
 
05
12:00
sön
12:00    
Staffansvallen A-plan
FC Staffanstorp - Eskilsminne IF  -      
 
12
14:00
sön
14:00    
Västergårds IP 5
Eskilsminne IF - Lörby IF  -      
 
18
14:00
lör
14:00    
Halmstad Arena P2
Halmstads BK - Eskilsminne IF  -      
 
23
19:00
tor
19:00    
Södra Sandby IP A-plan
Södra Sandby IF - Eskilsminne IF  -      
 
29
19:30
ons
19:30    
Västergårds IP 5
Eskilsminne IF - BK Astrio  -      
AUGUSTI 2022
 
13
14:00
lör
14:00    
Västergårds IP 5
Eskilsminne IF - Färjestadens GOIF  -      
 
18
19:00
tor
19:00    
Älmekulla 1, Älmevallen
Älmhults IF - Eskilsminne IF  -      
 
27
14:00
lör
14:00    
Västergårds IP 5
Eskilsminne IF - IS Halmia  -      
SEPTEMBER 2022
 
03
14:00
lör
14:00    
Vångavallen, Trelleborg A-plan
Trelleborgs FF - Eskilsminne IF  -      
 
10
15:00
lör
15:00    
Västergårds IP 5
Eskilsminne IF - FC Rosengård 1917  -      
 
17
14:00
lör
14:00    
Glänninge Park A
Laholms FK - Eskilsminne IF  -      
 
24
14:00
lör
14:00    
Västergårds IP 5
Eskilsminne IF - FC Staffanstorp  -      
OKTOBER 2022
 
01
14:00
lör
14:00    
Lörby Park
Lörby IF - Eskilsminne IF  -      
 
08
14:00
lör
14:00    
Västergårds IP 5
Eskilsminne IF - Halmstads BK  -      
 
 
Senaste från Bildburken:

Se alla bilder från Eskilsminnes hemmamatcher på både herr- och damsidan på Bildburken.se
© Vid frågor om bilder kontakta janne@bildburken.se