SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Eskilsminne IF
Respekt - Kamratskap - Jämlikhet
Akademi / Division 2
Matcher
MAJ 2021
 
30
sön
00:00    
Västergårds IP
Eskilsminne IF/Eskilsminne DFF - Fortuna FF  -      
JUNI 2021
 
01
18:30
tis
18:30    
Bortamatch
Södra Sandby - Eskilsminne IF  -      
06
16:00
sön
16:00    
Osby IP A-plan
IFK Osby blå - Eskilsminne IF/Eskilsminne DFF  -      
 
15
19:00
tis
19:00    
Västergårds IP 9, konstgräs
Eskilsminne IF/Eskilsminne DFF - FC Hessleholm10  -  1  
 
22
19:30
tis
19:30    
Tuvasvallen A
Trönninge IF - Eskilsminne DFF0  -  2  
 
30
19:00
ons
19:00    
Västergårds IP 5
Eskilsminne DFF - Västra Karups IF1  -  2  
AUGUSTI 2021
 
14
14:00
lör
14:00    
Ängelholms IP A-plan
Ängelholms FF - Eskilsminne DFF2  -  4  
 
21
14:00
lör
14:00    
Västergårds IP 5
Eskilsminne DFF - IF Centern3  -  0  
 
29
15:00
sön
15:00    
Östervi A
Lilla Träslövs FF - Eskilsminne DFF0  -  6  
SEPTEMBER 2021
 
05
14:00
sön
14:00    
Röke IP A-plan
Röke IF - Eskilsminne DFF0  -  3  
 
11
14:00
lör
14:00    
Västergårds IP 5
Eskilsminne DFF - FC Hessleholm1  -  2  
 
19
12:00
sön
12:00    
Stafsinge IP 1
Stafsinge IF - Eskilsminne DFF  -      
 
25
14:00
lör
14:00    
Västergårds IP 5
Eskilsminne DFF - Högaborgs BK  -      
OKTOBER 2021
 
02
15:30
lör
15:30    
Vinåvallen A
Vinbergs IF - Eskilsminne DFF  -      
 
09
14:00
lör
14:00    
Västergårds IP 1
Eskilsminne DFF - HGH FC  -      
DECEMBER 2021
 
31
13:00
fre
13:00    
Österås IP A-plan
FC Hessleholm - Eskilsminne DFF  -      
31
13:00
fre
13:00    
Wegeli IP 1
HGH FC - Eskilsminne DFF  -      
31
14:00
fre
14:00    
Västergårds IP 11
Eskilsminne DFF - Vinbergs IF  -      
31
14:00
fre
14:00    
Västergårds IP 5
Eskilsminne DFF - Stafsinge IF  -      
31
14:00
fre
14:00    
Västergårds IP 5
Eskilsminne DFF - Trönninge IF  -      
31
14:00
fre
14:00    
Västra Karups IP A-plan
Västra Karups IF - Eskilsminne DFF  -      
31
14:00
fre
14:00    
Västergårds IP 5
Eskilsminne DFF - Ängelholms FF  -      
31
15:00
fre
15:00    
Söndrums IP A
IF Centern - Eskilsminne DFF  -      
31
16:00
fre
16:00    
Harlyckans IP 2
Högaborgs BK - Eskilsminne DFF  -      
31
19:00
fre
19:00    
Västergårds IP 5
Eskilsminne DFF - Röke IF  -      
 
 
Senaste från Bildburken:

Se alla bilder från Eskilsminnes hemmamatcher på både herr- och damsidan på Bildburken.se
© Vid frågor om bilder kontakta janne@bildburken.se