Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Eskilsminne IF
Respekt - Kamratskap - Jämlikhet
Pojkar 2009

Matcher
DECEMBER 2019
 
08
11:45
sön
11:45    
Sporthallen Höganäs
Vikens IK - Eskilsminne IF  -      
08
12:30
sön
12:30    
Sporthallen Höganäs
Vikens IK - Eskilsminne IF  -      
JANUARI 2020
 
04
11:15
lör
11:15    
Helsingnorgs Arena
Allerum - Eskilsminne IF  -      
04
11:45
lör
11:45    
Helsingborgs Arean
Helsingborgs IF - Eskilsminne IF  -      
 
25
09:35
lör
09:35    
Brogårdaskolan i Bjuv
Bjuvstorps FF - Eskilsminne IF  -      
FEBRUARI 2020
 
01
10:30
lör
10:30    
Kristianstad Arena
Kristianstad FC - Eskilsminne IF  -      
01
11:00
lör
11:00    
Kristianstad Arena
Kristianstad FC - Eskilsminne IF  -      
01
16:15
lör
16:15    
Kristianstad Arena
Kristianstad FC - Eskilsminne IF  -      
01
17:00
lör
17:00    
Kristianstad Arena
Kristianstad FC - Eskilsminne IF  -      
 
09
11:45
sön
11:45    
Höganäs Sportcenter
Vikens IK - Eskilsminne IF  -      
09
12:00
sön
12:00    
Höganäs Sportcenter
Vikens IK - Eskilsminne IF  -      
 
17
07:45
mån
07:45    
Bortamatch
Eslöv - Eskilsminne IF  -      
17
11:15
mån
11:15    
Västergårds IP
Eslöv - Eskilsminne IF  -      
MARS 2020
 
01
11:30
sön
11:30    
Ängelholm
Ängelholms FF - Eskilsminne IF  -      
01
11:30
sön
11:30    
Ängelholm
Ängelholms FF - Eskilsminne IF  -      
 
07
09:30
lör
09:30    
Harlyckan konstgräsplan
Internmatch - Eskilsminne IF  -      
07
09:30
lör
09:30    
Harlyckan
internmatch - Eskilsminne IF  -      
 
14
12:45
lör
12:45    
Västergårds IP VIP9
Internmatch - Eskilsminne IF  -      
14
12:45
lör
12:45    
Västergårds IP
Internmatch - Eskilsminne IF  -      
 
21
12:30
lör
12:30    
Laröds IP
Hittarps IK - Eskilsminne IF  -      
21
12:30
lör
12:30    
Laröds IP
Hittarps IK - Eskilsminne IF  -      
21
12:30
lör
12:30    
Laröds IP
Hittarps IK - Eskilsminne IF  -      
 
28
12:45
lör
12:45    
Harlyckan
Fortuna FF - Eskilsminne IF  -      
28
12:45
lör
12:45    
Harlyckan
Eskilsminne IF P08:1 - Eskilsminne IF  -      
28
12:45
lör
12:45    
Harlyckan
Eskilsminne IF P08:2 - Eskilsminne IF  -      
29
12:00
sön
12:00    
Västergårds IP VIP9
Marieholms IS - Eskilsminne IF  -      
29
12:00
sön
12:00    
Västergårds IP VIP9
Wormo AIF - Eskilsminne IF  -      
APRIL 2020
 
04
11:30
lör
11:30    
Västergårds IP
Ekets IF - Eskilsminne IF  -      
04
11:30
lör
11:30    
Heden
Ramlösa Södra - Eskilsminne IF  -      
04
11:30
lör
11:30    
Heden
Ramlösa Södra - Eskilsminne IF  -      
04
13:30
lör
13:30    
Västergårds IP
Eslövs BK - Eskilsminne IF  -      
04
13:30
lör
13:30    
Västergårds IP
Eslövs BK - Eskilsminne IF  -      
 
12
10:00
sön
10:00    
Brunnbyvallen B-plan 7-manna 2 (liten)
Brunnby FF röd - Eskilsminne IF blå  -      
12
11:45
sön
11:45    
Brunnbyvallen B-plan 7-manna 2 (liten)
Brunnby FF vit - Eskilsminne IF svart  -      
 
13
11:00
mån
11:00    
Harlyckan 3, konstgräs
Eskilsminne IF gul - Båstads GIF svart  -      
13
11:00
mån
11:00    
Harlyckan 3, konstgräs
Eskilsminne IF röd - Helsingborg City FC  -      
13
12:30
mån
12:30    
Harlyckan 3, konstgräs
Eskilsminne IF vit - Helsingborgs IF röd  -      
18
10:00
lör
10:00    
Vejby IP 7-manna
Vejby IF blå - Eskilsminne IF vit  -      
18
11:30
lör
11:30    
Västergårds IP 2
Högaborgs BK 2 - Eskilsminne IF röd  -      
19
11:00
sön
11:00    
Harlyckan 3, konstgräs
Eskilsminne IF svart - Stattena IF blå  -      
19
13:00
sön
13:00    
Harlyckan 3, konstgräs
Eskilsminne IF blå - Vejby IF blå  -      
19
15:30
sön
15:30    
Vikvalla B-plan 7-manna 1
Vikens IK vit - Eskilsminne IF gul  -      
 
25
10:00
lör
10:00    
Höganäs Sportcenter Plan Syd B2 7-manna
Höganäs BK blå - Eskilsminne IF blå  -      
25
13:00
lör
13:00    
Västergårds IP 4
Eskilsminne IF vit - IF Lödde svart  -      
25
13:45
lör
13:45    
Olympiafältet Plan 10 konstgräs 7-manna
Helsingborgs IF blå - Eskilsminne IF gul  -      
26
11:00
sön
11:00    
Hyllinge IP B-plan 7-manna 1
Hyllinge GIF - Eskilsminne IF röd  -      
26
11:30
sön
11:30    
Ättekulla IP A-plan 7-manna 1
Ramlösa Södra IF svart - Eskilsminne IF svart  -      
MAJ 2020
 
02
11:00
lör
11:00    
Harlyckan 3, konstgräs
Eskilsminne IF gul - Helsingborgs IF blå  -      
02
11:00
lör
11:00    
Harlyckan 3, konstgräs
Eskilsminne IF röd - Ängelholms FF gul  -      
02
13:00
lör
13:00    
Harlyckan 3, konstgräs
Eskilsminne IF blå - Skäldervikens IF vit  -      
02
13:00
lör
13:00    
Harlyckan 3, konstgräs
Eskilsminne IF svart - Åstorps FF blå  -      
03
11:00
sön
11:00    
Laröds IP E-plan
Hittarps IK blå - Eskilsminne IF vit  -      
 
09
12:30
lör
12:30    
Laröds IP E-plan
Hittarps IK svart - Eskilsminne IF svart  -      
10
sön
00:00    
Bortamatch
Högaborgs BK 1 - Eskilsminne IF gul  -      
10
10:00
sön
10:00    
Kullaparken B-Plan 7-manna 2
Jonstorps IF FK - Eskilsminne IF blå  -      
10
10:00
sön
10:00    
Höganäs Sportcenter Plan Syd B2 7-manna
Höganäs BK röd - Eskilsminne IF röd  -      
10
11:00
sön
11:00    
Västergårds IP 4
Eskilsminne IF vit - Fortuna FF röd  -      
 
16
10:00
lör
10:00    
Bjärshögs IP Plan 2 7-manna 1
Åstorps FF vit - Eskilsminne IF vit  -      
16
11:00
lör
11:00    
Harlyckan 3, konstgräs
Eskilsminne IF gul - Åstorps FF vit  -      
16
11:00
lör
11:00    
Harlyckan 3, konstgräs
Eskilsminne IF blå - Ängelholms FF blå  -      
16
13:00
lör
13:00    
Harlyckan 3, konstgräs
Eskilsminne IF röd - Skäldervikens IF blå  -      
 
31
sön
00:00    
Bortamatch
Västra Karups IF - Eskilsminne IF blå  -      
31
11:00
sön
11:00    
Harlyckan 3, konstgräs
Eskilsminne IF vit - Helsingborgs IF blå  -      
31
11:00
sön
11:00    
Uggleplan, Perstorp C-plan 7-manna 2
Perstorp Bälinge IK blå - Eskilsminne IF röd  -      
31
11:00
sön
11:00    
Harlyckan 3, konstgräs
Eskilsminne IF svart - Fortuna FF svart  -      
31
13:00
sön
13:00    
Laröds IP E-plan
Hittarps IK röd - Eskilsminne IF gul  -      
JUNI 2020
 
06
11:00
lör
11:00    
Harlyckan 3, konstgräs
Eskilsminne IF blå - Allerums GIF  -      
06
11:00
lör
11:00    
Harlyckan 3, konstgräs
Eskilsminne IF röd - Stattena IF vit  -      
07
10:30
sön
10:30    
Örebäcksvallen A-plan 7-manna 1
Båstads GIF svart - Eskilsminne IF gul  -      
07
11:00
sön
11:00    
Råå IP B-plan 7-manna
Råå IF ljusblå - Eskilsminne IF svart  -      
07
13:00
sön
13:00    
Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
Ängelholms FF gul - Eskilsminne IF vit  -      
 
14
sön
00:00    
Västergårds IP
Eskilsminne IF svart - Höganäs BK vit  -      
14
11:00
sön
11:00    
Harlyckan 3, konstgräs
Eskilsminne IF gul - Vikens IK vit  -      
14
11:00
sön
11:00    
Toftavallen B-plan 7-manna 2
Ödåkra IF - Eskilsminne IF blå  -      
14
11:00
sön
11:00    
Laröds IP F-plan
Hittarps IK vit - Eskilsminne IF röd  -      
 
 
Senaste från Bildburken:

Se alla bilder från Eskilsminnes hemmamatcher på både herr- och damsidan på Bildburken.se
© Vid frågor om bilder kontakta janne@bildburken.se